Diyaliz, Küçük müdahale masrafları, Yardımcı Tıbbi Malzeme masrafları, Kara – Hava ambulansı masrafları, Check-up masrafları, Mamagrofi-PSA, Evde Bakım masrafları, Rehabilitasyon, Suni Uzuv masrafları
Bireysel Sağlık Sigortaları
 
Yaşı , 18-64 yaş arasındaki herkesin (18 yaşından küçükler ancak bir velisinin vesayeti altında sigortalanabilir) ister bireysel olarak veya isterse aile konsepti içinde satın alabileceği , hastalık ya da kaza sonucu oluşabilecek sağlık harcamalarını güvence altına alan bir sigorta türüdür.

Bu poliçelerin en önemli özelliği, poliçenin kesintisiz devam etmesini takip eden belirli bir süre sonrası, poliçeye dahil olan kişilerin Ömür Boyu Yenileme Garantisi Hakkı kazanmaları ile sigorta şirketinin poliçe yenilemesi devam ettiği süre boyunca her türlü medikal giderleri ödemek zorunluluğunun olmasıdır.

Bireysel Sağlık sigortalarında primler kişilerin yaş, cinsiyet ve mevcut sağlık durumlarına göre farklılık göstermektedir. Brokerliğimiz, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre oldukça geniş seçenekli bir ürün yelpazesi için çalışma yapabilmektedir.

Tüm dünyada (ABD ve Kanada dahil) veya sadece yurt içinde yararlanabileceğiniz sağlık sigortası seçenekleri , Türkiye’nin en seçkin sağlık kuruluşlarında veya daha kısıtlı bir networkde öncelikli hizmet , Yatarak ya da ayakta tedaviler sonucu gerçekleşecek tüm sağlık giderleri, yıllık limitli veya limitsiz kullanım seçenekleri gibi.Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları
Bireysel Sağlık Sigortanız yok ise bile , bir SGK’lı olarak özel hastanelerden de sağlık hizmeti alabilirsiniz. Özel sağlık kurumlarında SGK kapsamında sağlanan sağlık hizmetlerinin standartlarını yükseltmek ve yüksek maliyetli sağlık harcamalarına destek olmak amacıyla satışa sunulan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayesinde SGK’lılar, poliçenin alındığı sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu özel hastanelerde fark ücreti ödemeden tedavi olabilirler.Yabancı Uyruklular İçin Sağlık Sigortaları
Yabancı uyruklular için kapsamlı bir sağlık sigortası ve ayrıcaklı bir hizmet sunuyoruz. Bu sigorta ürünü ile; yabancıların ülkemizde ikamet edebilmesi için gerekli özel sağlık sigortası, Türkiye’deki yeni yaşamınızda sağlınızı güvence altına alıyor.

Herhangi bir hastalık veya kaza sonrası oluşabilecek, doktor, ilaç, ileri tanı, ameliyat, fizik tedavi v.b. giderleriniz ; tüm anlaşmalı sağlık kurumlarında yatarak tedavi giderleri limitsiz, anlaşmalı olmayan sağlık kurumlarında ise yıllık 20.000 TL limit ve %20 sigortalı katılım payı ile karşılanmaktadır. Ayakta tedavi giderleri ise yıllık 2.000 TL limit ve %40 sigortalı katılım payı ile karşılanmaktadır.
Sağlık Sigortaları

Sevdiklerimizin sağlık sorunu olduğunda, sağlık giderlerinin karşılanacağının bilmenin verdigi rahatlık, hepimiz için çok önemlidir. Uzman danışmanlarımız, büyük kurumsal firmalara, KOBİ’lere, gruplara, ailelere, bireylere, yurt dışında seyahat edeceklere ve ülkemizde yaşayan ve/veya çalışan yabancı uyruklular için en uygun sağlık sigortası ürünlerini sunmak için hizmet vermektedirler. Klasik bir Sağlık Sigortası genel olarak aşağıdaki kaza ve sağlık risklerine karşı güvence sağlamaktadır.
Yatarak Tedavi Masrafları (Yurt içi – Yurt dışı), Ayakta Tedavi Masrafları (Yurt içi – Yurt dışı), Yoğun Bakım, Oda, yemek, refakatçi masrafları, Doğum, Yeni doğan kuvöz masrafları, Kemoterapi - Radyoterapi 
Sağlık Sigortaları
 
Günümüzde, sigorta, lüks olarak algılanmaktan çıkmış ve zaruri hale gelmiştir. Bizlerin yaşamını, sağlığını, malını korumaya yönelik, karşılaşılabilecek her türlü zararı en aza indirmek konusunda güvence veren, ön ödemeli prim sistemine dayalı çalışan sigorta sistemi ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güvende tutmanıza yardımcı olmak için AOD Sigorta Brokerliği olarak yanınızdayız.
 
Bayar Cd. Gülbahar Sk. Kozyatagi Mah. PS Plaza Kat:2 D:26 Kadıkoy İstanbul
+90 (216) 410 70 00
info@aodbroker.com