Konut Sigortaları
 
Eviniz sadece ikamet ettiğiniz yer değil, sizin yaşam biçiminizi, tutkularınızı yansıtan özel bir yerdir. İster kiracı olun, ister ev sahibi; evinizde yangından hırsızlığa, depremden su baskınına kadar oluşacak hasarlar sonucunda yatırımlarınızı kaybetmemek önemlidir.

Konut Sigortaları; tek poliçeyle, evinizin karşı karşıya olduğu yangından hırsızlığa, su hasarlarından komşulara verebileceğiniz zararlara, elektronik cihazların bozulmasından kira kaybınıza, depremden teröre kadar yaklaşık otuz civarındaki riske karşı güvence sağlayan, geniş kapsamlı ve ‘size özel’ bir paket sigorta uygulamasıdır.arşılanmaktadır.
Konut Sigortaları
Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)
Bu sigorta ile; Depremin ve Deprem sonucu ; yangının, infilakın, tsunaminin, yer kaymasının sigortalı binanızda doğrudan neden olacağı maddi zararlar (temeller,ana duvarlar,bağımsız bölümleri ayıran ortak duvarlar, bahçe duvarları, istinat duvarları, tavan ve tabanlar, merdivenler, asansörler, sahanlıklar, koridorlar, çatılar, bacalar ve yapının benzer nitelikteki tamamlayıcı kısımlarında meydana gelenler de dahil olmak üzere), DASK Kurumu tarafından, sigorta bedeline kadar teminat altına alınmaktadır.
 
Günümüzde, sigorta, lüks olarak algılanmaktan çıkmış ve zaruri hale gelmiştir. Bizlerin yaşamını, sağlığını, malını korumaya yönelik, karşılaşılabilecek her türlü zararı en aza indirmek konusunda güvence veren, ön ödemeli prim sistemine dayalı çalışan sigorta sistemi ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güvende tutmanıza yardımcı olmak için AOD Sigorta Brokerliği olarak yanınızdayız.
 
Bayar Cd. Gülbahar Sk. Kozyatagi Mah. PS Plaza Kat:2 D:26 Kadıkoy İstanbul
+90 (216) 410 70 00
info@aodbroker.com