Finansal Risk Sigortaları

Finansal Risk Sigortaları, başınıza gelebilecek maddi kayıpları güvence altına alan profesyonel sorumluluk sigortalarıdır. Finansal Risk Sigortaları, Mesleki Sorumluluk Sigortaları konularında güvence sağlar.
 
Nakliyat Sigortaları

Nakliyat Emtia Sigortası, taşınacak emtianın (yükün) karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu nakil vasıtalarıyla bir yerden bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıpları poliçede belirlenmiş özel şartlar ve Emtia Nakliyat Sigortası Genel Şartları kapsamında güvence altına alan sigorta türüdür.
 
Sorumluluk Sigortaları

Sigortalıyı, sigortalının aile bireylerini ya da çalışanlarını çeşitli ihmal durumlarında doğabilecek maddi ve bedensel zararlara karşı güvence altına alan bir sigorta türüdür.
Sağlık Sigortaları

Kişinin tıbbi masraflara maruz kalma riskinin tamamını veya bir kısmını kapsar. Son yıllarda halk sağlığı ve sağlık ekonomisi'ne önemli katkı sağlamıştır.
 
Araç Sigortaları

Kara taşıtları sigortası ya da kısaca kasko; bir aracın kaza geçirmesi, yanması, çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi sonucu oluşabilecek zararları güvence altına alan bir sigorta sözleşmesi.
 
 
Konut Sigortaları

Ev sigortası bir mülkiyet sigortası türüdür. Özel bir emlak ve konutu kapsar. Çeşitli kişisel sigorta korumalarını birleştiren bir sigorta poliçesidir. Barınma veya içinde bulunan mülküyle ilgili kayıpları içerebilecek çeşitli bireysel sigorta türlerini içerir.
Sigorta Çeşitleri
 
Günümüzde, sigorta, lüks olarak algılanmaktan çıkmış ve zaruri hale gelmiştir. Bizlerin yaşamını, sağlığını, malını korumaya yönelik, karşılaşılabilecek her türlü zararı en aza indirmek konusunda güvence veren, ön ödemeli prim sistemine dayalı çalışan sigorta sistemi ile hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güvende tutmanıza yardımcı olmak için AOD Sigorta Brokerliği olarak yanınızdayız.
 
Bayar Cd. Gülbahar Sk. Kozyatagi Mah. PS Plaza Kat:2 D:26 Kadıkoy İstanbul
+90 (216) 410 70 00
info@aodbroker.com